1. Parkeerplaats voor camper
  2. Zweden
  3. Midden-Zweden
    1. Jämtland
    2. Hammarstrand

Hammarstrand,Marsand 141

Marsand 141 844 91 Hammarstrand Zweden
Onopgeloste vraag verzenden
naar de Camperplaats-zoekopdracht

1 / 9

Reisemobilstellplatz: Hammarstrand,Marsand 141

2 / 9

Reisemobilstellplatz: Hammarstrand,Marsand 141

3 / 9

Reisemobilstellplatz: Hammarstrand,Marsand 141

4 / 9

Reisemobilstellplatz: Hammarstrand,Marsand 141

5 / 9

Reisemobilstellplatz: Hammarstrand,Marsand 141

6 / 9

Reisemobilstellplatz: Hammarstrand,Marsand 141

7 / 9

Reisemobilstellplatz: Hammarstrand,Marsand 141

8 / 9

Reisemobilstellplatz: Hammarstrand,Marsand 141

9 / 9

Reisemobilstellplatz: Hammarstrand,Marsand 141

toegevoegd aan favorietenlijst

Favorietenlijst weergeven

verwijderd uit de favorietenlijst

Favorietenlijst weergeven

ter vergelijking toegevoegd

Toon vergelijking dichtbij

uit de vergelijking gehaald

Toon vergelijking dichtbij

Er kunnen maximaal 10 Camperplaatsen worden geselecteerd voor de vergelijking. Verwijder eerst de bestaande Camperplaatsen uit de vergelijking.

Toon vergelijking dichtbij

Helaas zijn er nog geen beoordelingen ingediend.

  • type toonhoogte:
    op privéterrein
    op privéterrein
  • Prijs: 30 EUR
  • Lengte camper: Max. 7 meter
  • stroomaansluiting
  • zoetwatervoorziening
  • caravans toegestaan
  • honden: hondenvrij gebied
  • Wi-Fi:
    beschikbaar
    beschikbaar

Beschrijving Camperplaats

Beste parkeerplek aan het Gesundenmeer voor campers, busjes en auto's, direct aan het meer.

U bent verzekerd van een eigen plekje.

Ook geschikt voor twee personen.

4x4 heeft de voorkeur voor campers.

Vuurplaats inclusief hout
Zwemgedeelte
Hut aan het meer met kachel en banken
Kano
Vissen met visvergunning
Elektriciteit 50 SEK
Wasmachine en droger 50 SEK per stuk
Servicegebouw met: keuken, douche, toilet
Gratis wifi
Betaling: SWISH, contant, €/SEK
Geen huisdieren toegestaan!

Er is ook een hut voor 2-3 personen.

Contact

Onopgeloste vraag verzenden

Camperplaats op de kaart

Camperplaats Openingstijden

telefoon: +46 73 ... show

Telefoon 2: +46 73 ... show

Seizoensgebonden openingstijden: het hele jaar geopend

Parkeerplaatsen in de buurt

Premium

Hier worden voornamelijk premium parkeerplaatsen in de buurt getoond.

meer over Premium

Eigenschappen Camperplaats Hammarstrand,Marsand 141

  • type toonhoogte:
    op privéterrein
  • nudist:
    gedeeltelijk beschikbaar
  • winterkamperen
  • Aantal camperplaatsen: 1
  • maximale bedrijfstijd: geen limiet
  • Video's vanaf het veld

  • Lengte camper: Max. 7 meter
  • Hoogte camper: geen beperkingen
  • toegestaan ​​gewicht: Max. 3.5 metrische ton
  • Bodemstructuur:
    bijgevoegd
  • caravans toegestaan

  • stroomaansluiting
  • Stroom in ampère: 16
  • Wi-Fi:
    beschikbaar
  • Wi-Fi kosten:
    gratis
  • WC
  • Douche
  • Wastafel in de badkamer
  • Individuele wascabines
  • Schaduw
  • Bewaken:
    Nee
  • wasmachine
  • Droger
  • Verlichting bij de parkeerplaats
  • zoetwatervoorziening
  • Afvalverwerking

  • Prijsniveau:
    gematigd
  • Prijs: 30 EUR
  • Prijzen

  • Benzinestation: 25 km
  • niet beschikbaar
  • kiosk: 25 km
  • supermarkt: 25 km
  • snack: 25 km
  • restaurant: 25 km

  • niet beschikbaar
  • strand: ter plekke
  • niet beschikbaar
  • niet beschikbaar
  • overdekt zwembad: 25 km
  • Naaktstrand: ter plekke
  • niet beschikbaar
  • niet beschikbaar
  • niet beschikbaar
  • niet beschikbaar
  • Gazon: ter plekke
  • Barbecueplaats: ter plekke
  • Kampvuurplaats: ter plekke
  • niet beschikbaar
  • niet beschikbaar
  • niet beschikbaar
  • volleybal
  • vissen: ter plekke
  • niet beschikbaar
  • niet beschikbaar
  • Autoverhuur: 75 km
  • niet beschikbaar
  • skilift: 25 km
  • Langlaufloipe: 25 km
  • niet beschikbaar
  • niet beschikbaar
  • niet beschikbaar
  • niet beschikbaar
  • niet beschikbaar
  • niet beschikbaar
  • niet beschikbaar
  • niet beschikbaar

  • zee: 120 km
  • meer: ter plaatse
  • Stroom: ter plaatse
  • Stad: 75 km
  • in de bergen
  • stadscentrum
  • niet beschikbaar
  • openbaar vervoer: ter plekke
  • niet beschikbaar
  • Milieuzone
  • zeeniveau: 212 M
  • Beschrijving van de omgeving

Locatie Camperplaats

Route Planner

    Routebeschrijving

    De exploitant van deze Camperplaats-inzending heeft geen routebeschrijving gegeven.

    adres

    wijk:
    • niet gespecificeerd
    Regio's:
    • Breedtegraad : 63.156758
    • Lengtegraad : 15.974336

    Route Planner Contact

    Beoordelingen voor Hammarstrand,Marsand 141 0

    Helaas is er nog geen beoordeling ingediend voor deze Camperplaats-inzending.

    Niet-bindende aanvraag Hammarstrand,Marsand 141

    Ik heb de gegevensbeschermingsverklaring gelezen.

    Contact

    openingstijden

    openingstijden:
    Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag feestdagen
    De hele dag geopend De hele dag geopend De hele dag geopend De hele dag geopend De hele dag geopend De hele dag geopend De hele dag geopend De hele dag geopend

    Seizoensgebonden openingstijden: het hele jaar geopend

    Populair Stellplätze

    Premium

    Premium Stellplätze met de beste beoordelingen worden hier voornamelijk weergegeven.

    meer over Premium

    Alle informatie over Camperplaats Hammarstrand,Marsand 141 is zonder garantie

    Openbare vragen en antwoorden over Hammarstrand,Marsand 141

    Hier vindt u algemene vragen en antwoorden over de invoer Camperplaats. Stel een vraag als u een publieke, algemene zorg heeft die mogelijk ook interessant is voor andere bezoekers.

    Klik hier om een ​​individuele vraag te stellen aan de Camperplaats-invoer .

    Ik heb de gegevensbeschermingsverklaring gelezen.

    Let op: openbare vragen zijn voor alle bezoekers zichtbaar .

    Klik hier om een ​​individuele vraag te stellen aan de Camperplaats-invoer .

    Navraag Telefoongesprek

    Verdere links naar Camperplaats Hammarstrand,Marsand 141

    Voor Camperplaats bezoekers

    vind meer Camperplaatsen

    Voor Camperplaats- operators

    Camperplaats Hammarstrand,Marsand 141 delen en aanbevelen: