1. Parkeerplaats voor camper
  2. Duitsland
  3. Nedersaksen

Wohnmobilstellplätze in Alfeld Altstadt

Bornstraße 31061 Alfeld Duitsland
Onopgeloste vraag verzenden
30 ref. naar de Camperplaats-zoekopdracht
Reisemobilstellplatz: Quelle: http://www.alfeld.de - Wohnmobilstellplätze in Alfeld Altstadt

toegevoegd aan favorietenlijst

Favorietenlijst weergeven

verwijderd uit de favorietenlijst

Favorietenlijst weergeven

ter vergelijking toegevoegd

Toon vergelijking dichtbij

uit de vergelijking gehaald

Toon vergelijking dichtbij

Er kunnen maximaal 10 Camperplaatsen worden geselecteerd voor de vergelijking. Verwijder eerst de bestaande Camperplaatsen uit de vergelijking.

Toon vergelijking dichtbij
Google
3,6
Facebook
4,2
toon alle beoordelingen
  • type toonhoogte:
    onafhankelijke parkeerplaats
    onafhankelijke parkeerplaats
  • Prijs
  • Lengte camper
  • stroomaansluiting
  • honden:
    toegestaan
    toegestaan
  • Wi-Fi:
    beschikbaar
    beschikbaar

Beschrijving Camperplaats

Ontdek Alfeld per camper: Op een centrale locatie, pal naast de historische binnenstad en direct aan het stadspark, zijn 2 tot 4 gratis camperplaatsen beschikbaar. Het exacte aantal hangt af van de grootte van de geparkeerde voertuigen.
Er zijn geen beperkingen wat betreft de grootte van de campers. Doordat de parkeerplaats naast het stadspark ligt, bevinden sommige parkeerplaatsen zich in de schaduw. Vanuit hier is de oude binnenstad van Alfeld gemakkelijk te voet te verkennen.
Locatie van de parkeerplaatsen
Bornstraße
31061 Alfeld (Leine)
Coördinaten: 51.986123, 9.828029
voeding
Er staat een stroomaansluiting op de parkeerplaats. De benodigde sleutel is tegen betaling verkrijgbaar bij het BürgerAmt (Burgerkantoor) van de stad Alfeld (Leine).
Beschikbaarheid
Bij de rioolwaterzuiveringsinstallatie in Wettensen bevindt zich een voorziening voor het correct en kosteloos legen van chemische toiletten. De afvalverwerkingsinstallatie is geschikt voor de gebruikelijke uitrusting van caravans, campers, touringcars en boten.
Wettensen rioolwaterzuiveringsinstallatie
Siebenbergestraße 19
31061 Alfeld (Leine)
Telefoon: 05181 23797
Coördinaten: 52.019817, 9.800227
Afvoer is gratis.

Parkeerplaatsen in de buurt

Premium

Hier worden voornamelijk premium parkeerplaatsen in de buurt getoond.

meer over Premium

Eigenschappen Camperplaats Wohnmobilstellplätze in Alfeld Altstadt

  • type toonhoogte:
    onafhankelijke parkeerplaats
  • honden:
    toegestaan
  • winterkamperen
  • Aantal camperplaatsen: 3
  • maximale bedrijfstijd
  • barrièrevrij
  • Video's vanaf het veld

  • Lengte camper
  • Hoogte camper
  • toegestaan ​​gewicht
  • Bodemstructuur:
    bijgevoegd

  • stroomaansluiting
  • Stroom in ampère: 16
  • Wi-Fi:
    beschikbaar
  • Wi-Fi kosten:
    gratis
  • Schaduw:
    gedeeltelijk aanwezig
  • Bewaken:
    Nee
  • Verlichting bij de parkeerplaats

  • Prijsniveau:
    gratis
  • Prijs
  • Prijzen

  • Benzinestation: 1 km
  • Vervanging van de gasfles: 2 km
  • kiosk: 1 km
  • supermarkt: 1 km
  • snack: 0.5 km
  • restaurant: 0.5 km

  • speeltuin: ter plekke
  • strand
  • buitenzwembad: 2 km
  • zwembad
  • overdekt zwembad: 2 km
  • Naaktstrand
  • sauna
  • thermaal bad
  • Welzijn
  • badplaats voor honden
  • Gazon
  • Barbecueplaats
  • Kampvuurplaats
  • tennis
  • Tafeltennis
  • golf
  • Minigolf
  • Rijden
  • volleybal
  • vissen
  • Fietspad
  • Fietsverhuur: 1 km
  • Autoverhuur
  • Verhuur van motorfietsen
  • Bootverhuur
  • skilift
  • Langlaufloipe
  • Discotheek
  • Bar/café
  • Duiken
  • SUP
  • Het zeilen
  • surfen
  • Windsurfen
  • Vliegeren
  • hellingbaan

  • zee
  • meer
  • Stroom
  • Stad: ter plaatse
  • stadscentrum: ter plekke
  • historische oude stad: ter plekke
  • openbaar vervoer
  • Snelweg
  • Milieuzone
  • zeeniveau
  • Beschrijving van de omgeving: parkeerplaats in de binnenstad

Locatie Camperplaats

Route Planner

    Routebeschrijving

    De exploitant van deze Camperplaats-inzending heeft geen routebeschrijving gegeven.

    adres

    wijk:
    • niet gespecificeerd
    Regio's:
    • Weserbergland,
    • Harz
    • ...
    • Breedtegraad : 51.986200
    • Lengtegraad : 9.827950

    Route Planner Contact

    Beoordelingen voor Wohnmobilstellplätze in Alfeld Altstadt 30

    Samenvatting

    Tabel met algemene indruk van de beoordelingen en alle individuele beoordelingscategorieën
    Algemene indruk 4,1

    3,6 / 5

    5 beoordelingen

    via: Google

    4,2 / 5

    25 beoordelingen

    via: Facebook

    Niet-bindende aanvraag Wohnmobilstellplätze in Alfeld Altstadt

    Ik heb de gegevensbeschermingsverklaring gelezen.

    Contact

    openingstijden

    openingstijden:
    Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag feestdagen

    Seizoensgebonden openingstijden

    Populair Stellplätze

    Premium

    Premium Stellplätze met de beste beoordelingen worden hier voornamelijk weergegeven.

    meer over Premium

    Alle informatie over Camperplaats Wohnmobilstellplätze in Alfeld Altstadt is zonder garantie

    Openbare vragen en antwoorden over Wohnmobilstellplätze in Alfeld Altstadt

    Hier vindt u algemene vragen en antwoorden over de invoer Camperplaats. Stel een vraag als u een publieke, algemene zorg heeft die mogelijk ook interessant is voor andere bezoekers.

    Klik hier om een ​​individuele vraag te stellen aan de Camperplaats-invoer .

    Ik heb de gegevensbeschermingsverklaring gelezen.

    Let op: openbare vragen zijn voor alle bezoekers zichtbaar .

    Klik hier om een ​​individuele vraag te stellen aan de Camperplaats-invoer .

    Navraag Telefoongesprek Startpagina

    Verdere links naar Camperplaats Wohnmobilstellplätze in Alfeld Altstadt

    Voor Camperplaats bezoekers

    vind meer Camperplaatsen

    Voor Camperplaats- operators

    Camperplaats Wohnmobilstellplätze in Alfeld Altstadt delen en aanbevelen: